Cenna nauka - Mistrzostwa drużyn Parafialnych (Zielonki - żaki IV).

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w Mistrzostwach drużyn Parafialnych dla rocznika 2009-10 w Zielonkach. Wystąpiliśmy w nich w bardzo młodym składzie gdyż wszystkie drużyny składały się w większości z rocznika 2009, a my graliśmy w całości rocznikiem 2010. Początek turnieju był całkiem niezły, zaczęliśmy od remisu z Pobiedrem Paszkówka 0-0. Potem z Jakubem Więcławice i św. Józefem z Kalwarii ponieśliśmy porażki po 0-3, ale obie drużyny przewyższały Nas warunkami fizycznymi oraz siłą i dlatego zwyciężyły. W końcowej tabelce przegraliśmy walkę o 3 miejsce stosunkiem bramek (dosłownie o włos, a w zasadzie o 1 gola). Ogólnie jestem zadowolony z gry, bo rok w tym wieku to jednak ogromna różnica, a wcale aż tak bardzo nie odbiegaliśmy umiejętnościami od innych drużyn. Każdy taki turniej pozwala Nam się zgrać, zwłaszcza że dziś znów pojawiło się w Naszym składzie kilku nowych zawodników z których gry jestem zadowolony :)

Indywidualnie za turniej chciałbym wyróżnić Piotrka Nowackiego, który bronił dziś fantastycznie, Szymka Nowickiego który trzymał w ryzach całą obronę oraz Janka Łyżwę i Michała Pezdę którzy trenują z Nami od tygodnia, a zagrali naprawdę niezły turniej :) Oczywiście wszyscy zagraliście dobrze, więc głowa do góry i czerpcie więcej radości z gry :)

Skład: Piotrek Nowacki, Kacper Nowacki, Szymek Nowicki, Tomek Kasprzyk, Janek Łyżwa, Danił Demczenko, Michał Pezda, Kuba Pijanowski, Kacper Łapsa.

Ps. Dziękuję za pomoc podczas turnieju rodzicom, gdyż dziś bez Was nie dałbym rady, jesteście wielcy :)