Początek ligi halowej ze zmiennym szczęściem - żaki IV (rocznik 2010).

W dniu dzisiejszym Nasza drużyna żaków IV przystąpiła do rozgrywek ligi halowej MZPN dla rocznika 2010. Przetrzebiona chorobami kilku zawodników, musiała sobie radzić w 8 osobowym składzie dzielnych żaczków :) Rozegraliśmy dwa mecze:

1. z Zieleńczanką Zielonki 0-3

Ten mecz pokazał Nam że jeszcze dużo pracy i nauki przed Nami. Grając znów w innym niż np. tydzień temu, mocno eksperymentalnym składzie przez większość meczu były to poszukiwania zrozumienia między zawodnikami :) Walczyliśmy dzielnie, ale obiektywnie nie graliśmy zbyt dobrze.

2. z TS Węgrzce 6-0 (bramki: Klementowicz 5, Szymczyk)

W drugim meczu spotkaliśmy się z drużyną która uczy się dopiero podstaw piłki nożnej, więc cały mecz spędziliśmy na połowie przeciwnika :) Stworzyliśmy dużo sytuacji, strzeliliśmy kilka bramek, wynik cieszy, ale dziś Nasza gra nie była tak dobra jak tydzień temu, więc nie popadajmy w zbyt wielki optymizm :)

Skład: Adaś Bartosz, Damian Buksa, Kuba Pijanowski, Danił Demczenko, Tomek Kasprzyk, Marek Klementowicz, Michał Szymczyk, Michał Augustyn.