WAŻNE INFO + SKŁADY ŻAKÓW I i II 2011 NA NIEDZIELNE MECZE.

1. Dziś zamiast treningów żaków I i II 2011 o 15:30 i 16:30 tak jak to zwykle bywało mamy wspólny trening rocznika 2011 z trenerami z Włoch o godz. 16:00. Proszę o zabranie obuwia na halę bo na razie warunki pogodowe wskazują że trening odbędzie się na hali przy kościele !!!

2. W przyszłym tygodniu nie ma treningów rocznika 2011 oraz 2010/11 gr. naborowa w poniedziałek 29.10 - zamiast nich jest msza św. klubowa o godz. 17 w kaplicy oraz występy + rozdanie legitymacji klubowych nowym członkom klubu w sali teatralnej tuż po niej. W czwartek 1.11 również nie ma treningów - św. Wszystkich Świętych. Treningi w środę 31.10 odbywają się normalnie (gr. 2010/11 o godz. 16 i potem trening bramkarski).

3. Składy na niedzielne mecze z Prądniczanką i Polonią Kraków (u Nas na orliku, ul. Łokietka 60, proszę o zabranie ciepłych ubrań bo ma być zimno).

Skład A godz. 10 (zbiórka 9:40) mecz z Prądniczanką A Kraków: Ksawery Herman, Krysia Szwedo, Madzia Kędzior, Mati Surma, Jaś Jaśkowiec, Igor Hardyn, Szymon Paryła, Szymek Sarosiek.

Skład B godz. 11 (zbiórka 10:50) mecz z Prądniczanką B Kraków: Jaś Czekaj, Paweł Kapusta, Hubert Kozynacki, Filip Mróz, Dorian Radłowski, Michał Zawiślak, Adaś Tułak, Kacper Nowacki, Jan Opozda.

Skład C godz. 12 (zbiórka 11:50) mecz z Polonią Kraków: Ryan D' Sousa, Filip Ćwierz, Marek Kwaśniak, Wojtek Michalski, Tadek Mleczko, Artur Skowron, Bartek Siciński, Krzysiek Szczepanek, Eryk Tarko, Robert Więcek, Jaś Maurek.