1. 8.09.2018r. godz. 9 os. Złota Jesień 16 Polonia Kraków - Jadwiga "B" (żaki 2011 I) 7-13 (3-8). Bramki: Mazik 7, Sarosiek 3, Radłowski 2, Piotrowski.
godz. 10 Polonia Kraków - Jadwiga "A" (żaki 2011 I) 2-9 (0-2). Bramki: Jaśkowiec 4, Zadęcki 3, Szwedo, Hardyn.
2. 15.09.2018r. godz. 9 Rząska, ul. Wapienna 21 VII Memoriał im. Pawła Janika, żaki 2011 I:
Wyniki w grupie Jadwiga żaki 2011 I:
1) z Orłem Bębło 5-1 (bramki: Kędzior, Jaśkowiec 2, Hardyn, Zadęcki).
2) z Orlęta Rudawa 5-0 (samobój, Jaśkowiec 2, Surma, Mazik).
3) z Wisłą Rząska 5-1 (Jaśkowiec 2, Mazik 2, Zadęcki).
Półfinał: z AP Kmita Zabierzów 5-2 (Jaśkowiec 2, Zadęcki, Mazik, Hardyn).
Finał: z Wisłą Rząska II 5-1 (Jaśkowiec 3, Mazik, Surma).
5 meczy, 5 zwycięstw, br. 25-5, I miejsce w turnieju.
3. LIGA MZPN żaków II 2011, godz. 9, 23.09, ul. Mackiewicza, orlik Clepardii:
Wyniki + bramki:
1. z Prądniczanką 1-9 (bramka: Więcek)
2. z Zieleńczanką 10-0 (Maurek 3, Skowron 2, Michalski, Tarko, Kocyba, Kapusta, Ciągowski)
3. z Clepardią I 1-3 (Tarko)
4. z Clepardią II 1-8 (Maurek)
4. Mecz żaków I 2011 ze Szkołą Futbolu Staniątki, orlik Jadwiga, ul. Łokietka 60, godz. 13:30, 4+1, 2x30 minut, 23.09 (niedziela):
Wynik + bramki:
Jadwiga I 2011 - Szkoła Futbolu Staniątki 12-5 (4-4).
Bramki: Jaśkowiec 2, Zadęcki 7, Mazik 2, Surma.
5. LIGA MZPN żaków II 2011 w Zielonkach (7.10, godz. 10 Zielonki, ul. Do Cegielni 22):
Wyniki + bramki:
- z Prądniczanką 0-6
- z Zieleńczanką 3-3 (bramki: Tarko 2, Michalski)
- z Clepardią 4-1 (Paryła 2, Tarko 2).
6. LIGA MZPN żaków I 2011 na Prokocimiu (7.10 godz. 15, orlik ul. Jerzmanowskiego 4).
Wyniki + bramki:
- z Garbarnią 0-0
- z Krakusem Nowa Huta 6-0 (Sarosiek, Nowacki, Herman 2, Jaśkowiec 2).
- z Błękitnymi Modlnica 3-1 (Nowacki, Zadęcki, Jaśkowiec)
- z Clepardią 2-2 (Sarosiek, Mazik)
- z Prokocimiem 2-0 (Zadęcki, Surma).
7. Mecz żaków I 2011 z Pogonią Kraków - 13.10 sobota godz. 13 (J&J Center, ul. Winnicka 40), 4+1, 2x30 minut.
Wynik + bramki:
Jadwiga (żaki I 2011) - Pogoń Kraków 4-10 (bramki: Jaśkowiec 2, Mazik 2).
8. LIGA MZPN żaków I 2011 w Modlnicy (ul. Sportowa 19, Modlnica), 20.10 (sobota) godz. 9:00:
Wyniki + bramki:
- z Clepardią 4-0 (Jaśkowiec 3, Mazik)
- z Błękitnymi Modlnica 6-0 (Jaśkowiec 4, Zadęcki, Mazik)
- z Krakusem Nowa Huta 12-0 (Mazik 4, Surma 2, Herman 2, Szwedo 2, Jaśkowiec, Hardyn).
9. LIGA MZPN żaków II Clepardia, ul. Mackiewicza - sobota 20.10 godz. 9:
Wyniki + bramki:
- z Prądniczanką 1-4
- z Olimpiciem 0-1
- z Grębałowianką 1-2
- z Clepardią 0-2
Bramki zdobyli: Czekaj i Maurek.
10. Mecz żaków I 2011 z Prądniczanką Kraków - 28.10 (niedziela) godz. 10, orlik PKS Jadwiga (ul. Łokietka 60 Kraków), 4 +1, 2 x 25 minut:
Wynik + bramki:
Jadwiga I 2011 - Prądniczanka 5-6 (3-2). Bramki: Sarosiek 2, Jaśkowiec 2, Herman.
11. Trójmecz żaków I 2011 z AP Proszowianka i Hutnikiem Kraków - 10.11 (sobota) godz. 8:30, hala Proszowice, ul. Parkowa 10), 4+1, 1 x 25 minut:
Wyniki + bramki:
1. z AP Proszowianka 6-0 (Mazik 5, Jaśkowiec).
2. z Hutnikiem Kraków 17-1 (Herman 4, Mazik 4, Jaśkowiec 2, Surma 2, Sarosiek, Kędzior, Szwedo, Hardyn, Maślarz).
3. z AP Proszowianka 11-0 (Mazik 5, Sarosiek 2, Szwedo 2, Herman, Surma).
12. Mistrzostwa drużyn parafialnych 2010/2011 - Kalwaria Zebrzydowska - 17.11 (sobota) godz. 9:00, hala Kalwaria, 5+1, 1 x 12 minut:
Wyniki + bramki:
1. z Pobiedr Paszkówka 2-1 (Herman, Jaśkowiec)
2. z Pobiedr Paszkówka II 2-0 (Sarosiek, Przybek)
3. z Milenium Skawina 2-0 (Jaśkowiec, Herman)
4. z św. Józef Kalwaria 1-0 (Przybek)
13. Turniej Prądniczanka, hala, ul. Majora 12a, 18.11.18r., godz. 9 i 13:30, 4+1, mecze 1 x 15 minut:
Turniej Prądniczanka - gr. poranna żaki I 2011, wyniki + bramki:
1. z KS Zakopane 2-0 (Jaśkowiec, Szwedo)
2. z Kabel Kraków 1-2 (Zadęcki)
3. z AP Wieliczka 2-2 (Zadęcki 2)
4. z Orbita Bukowno 3-0 (Zadęcki, Jaśkowiec, Szwedo)
5. z Prądniczanką 0-1.
Turniej Prądniczanka - gr. popołudniowa, żaki I i II 2011, wyniki + bramki:
1. z Wisłą Kraków 2-2 (Tarko 2)
2. z Kabel Kraków 3-1 (Tarko 2, Mróz)
3. ze Skalanką 2-0 (Michalski, Mróz)
4. z Proszowianką 1-2 (Mróz)
5. z Prądniczanką 1-1 (Tarko).
14. Turniej Chrzanów, źaki I 2011, 24.11, ul. Kusocińskiego 2, hala, godz. 8:45, 4+1, 1 x 15 minut, 6 drużyn:
Wyniki + bramki:
1. z AP Mielcarskiego 7-0 (Jaśkowiec 3, Zadęcki 2, Kędzior, Szwedo).
2. z Football Project Kęty 1-1 (Kędzior)
3. z GKS Rozbark Bytom 6-0 (Zadęcki 3, Jaśkowiec 2, Szwedo)
4. z Polonią Kraków 1-0 (Zadęcki)
5. z UKS AP 21 Chrzanów 3-0 (Szwedo, Jaśkowiec, Kędzior).
15. Turniej Winter Cup TOP Cars - 5 lecie Proszowianki, 2.12, ul. Parkowa 10, Proszowice, godz. 8:00, 4+1, 1 x 13 minut, 8 drużyn, każdy z każdym:
Wyniki + bramki:
1. z Okocimskim Brzesko 2-2 (Mazik 2).
2. z AP Hutnik Kraków 2-1 (Mazik, Jaśkowiec)
3. ze Skalanką Skała 3-4 (Jaśkowiec 3)
4. z Termalicą Nieciecza 3-1 (Jaśkowiec, Zadęcki, Mazik)
5. z Kabel Kraków 2-0 (Zadęcki 2)
6. z AF z Głową 4-0 (Mazik 2, Zadęcki, Jaśkowiec)
7. z AP Nowa Proszowianka 3-1 (Mazik 3).
16. LIGA HALOWA MZPN żaków I 2011, Com-com zone, ul. Ptaszyckiego 6, 15.12, godz. 9:00, 4+1, 1 x 25 minut:
Wyniki + bramki:
1. z Kablem Kraków 5-1 (Zadęcki, Hardyn, Jaśkowiec, Mazik, Herman).
2. z Wawelem II Kraków 3-0 (walkower).
17. Turniej Mikołajkowy żaki I 2011 - Liszki, Liszki 457, hala, 15.12, godz. 14:00, 5 drużyn, każdy z każdym (mecz i rewanż), 1 x 12 minut, 4+1, I miejsce:
Wyniki:
1. z UL UKS Kraków 0-1
2. z Piastem Wołowice 7-1
3. z APMT Krzeszowice 2-0
4. z Błękitnymi Modlnica 2-0
5. z UL UKS Kraków 4-1
6. z Piastem Wołowice 6-0
7. z APMT Krzeszowice 2-3
8. z Błękitnymi Modlnica 2-0
18. Turniej Noworoczny rocznika 2010 w Krzeszowicach, 12.01.2019r., ul. Długa 22, hala, 4+1, 5 meczów, 1 x 16 minut, III miejsce:
Wyniki + bramki:
1. z Bronowianką Kraków 2-1 (Nowakowski 2)
2. z Wyłącz Telewizor 1-1 (Sarosiek)
3. z APMT Krzeszowice 1-3 (Nowakowski)
Półfinał: z AP Champions Dąbrowa Górnicza 1-1 (Nowakowski), karne 1-2 (Mazik)
Mecz o 3 miejsce: z Krakusem Swoszowice 2-1 (Jaśkowiec 2).
19. LIGA MZPN, Com-com zone, 3.02 (niedziela) godz. 11 i 11:30, 4+1, 1 x 25 minut, 2 mecze:
Wyniki + bramki:
1. z Płaszowianką 3-0 (Sarosiek, Surma, Hardyn).
2. z Krakusem Nowa Huta 6-3 (Jaśkowiec 3, Sarosiek, Surma, Szwedo).
20. Turniej Noworoczny w Skale, ul. ks. Połetka 34, 3.02 (niedziela), 13:30-18:00, 6 drużyn, każdy z każdym, 4+1, 1 x 15 minut:
Wyniki + bramki:
1. z SP Dłubnia 3-1 (Szwedo, Maurek, Jaśkowiec)
2. ze Skalanką 5-4 (Kędzior, Jaśkowiec 4)
3. z APN Husaria 3-0 (Jaśkowiec 2, Tarko)
4. z Wisłą Rząska 3-1 (Maurek, Tarko, Szwedo)
5. ze Słomniczanką Słomniki 3-1 (Tarko, Jaśkowiec 2).
21. LIGA MZPN, Com-com zone, 17.02 (niedziela), godz. 14:30 i 15, ul. Ptaszyckiego 6, 1 x 25 minut, 2 mecze:
Wyniki + bramki:
1. z Polonią II Kraków 4-0 (Hardyn, Jaśkowiec, Mazik 2)
2. z Borkiem II Kraków 16-1 (Mazik 7, Jaśkowiec 3, Tarko 2, Herman 2, Kędzior, Sarosiek).
22. LIGA MZPN, Com-com zone, 23.02 (sobota), godz. 8 i 9, ul. Ptaszyckiego 6, 1 x 25 minut, 2 mecze:
Wyniki + bramki:
1. z AS Progres 5-0 (Mazik 3, Zadęcki, Jaśkowiec)
2. z Kolejarzem Prokocim 4-3 (Mazik 3, Zadęcki).
23. Turniej Kraka, 2.03, godz. 9:00, ul. Dekerta 21 (pod balonem), 1 dzień, 4+1, 1 x 14 minut, faza grupowa:
Wyniki + bramki:
1. z Krakusem Nowa Huta 4-1 (Mazik 3, Zadęcki)
2. z AF z Głową 3-2 (Mazik 2, Kędzior)
3. z Kabel Kraków 5-3 (Mazik 3, Jaśkowiec, Kędzior)
4. z Prądniczanką II 8-0 (Zadęcki 3, Mazik 2, Jaśkowiec, 2 x samobój)
5. z Junior Białystok 1-1 (Mazik)
6. z AP 21 Kraków 5-1 (Mazik 2, Jaśkowiec, Zadęcki, Kędzior)
7. z Proszowianką 6-2 (Mazik 2, Zadęcki 2, Jaśkowiec, Szwedo)
8. z APN Husaria 4-0 (Mazik 3, Szwedo)
8 meczów, 22 pkt, br. 36-10, I miejsce w grupie i awans do Ligi Mistrzów.
Liga Mistrzów - wyniki + bramki:
1. z Lider Skarbimierz 2-0 (Mazik 2)
2. z FA Piaseczno 1-1 (Jaśkowiec)
3. z Junior Białystok 2-3 (Mazik 2)
4. z Szesnastka Przemyśl 2-1 (Sarosiek, Mazik)
5. z Tarnovią 0-10
6. z APPN Mielec 0-1
7. z Krakusem Nowa Huta 4-1 (Jaśkowiec 2, Mazik 2)
8. z AF z Głową 4-2 (Mazik 2, Jaśkowiec, Szwedo).
24. Prądniczanka Cup, ul. Majora 12a, hala, 4+1, 1 x 15 minut, 10.03, godz. 8:30 i 13:30, 6 drużyn, każdy z każdym:
Wyniki + bramki:
Gr. poranna:
1. z Polonią Kraków 2-0 (Mazik, Zadęcki).
2. ze Skalanką 2-1 (Mazik, Hardyn)
3. z Prądniczanką 3-0 (Jaśkowiec, Mazik, Hardyn)
4. z AS Progres 5-0 (Mazik 2, Hardyn 2, Zadęcki)
5. z Bieżanowianką 7-1 (Herman, Jaśkowiec 3, Mazik 2, Zadęcki).
Gr. popołudniowa:
1. z Polonią Kraków 0-4
2. z Tiger Hearts Academy 4-1 (Jóźwiak, Tarko, Maurek 2)
3. z Prądniczanką 1-3 (Maurek)
4. z Przebój Wolbrom 3-3 (Jóźwiak 2, Maurek)
5. z Clepardią 0-4.
25. Finały Halowych Mistrzostw Krakowa, Com-com zone, 24.03.2019r., godz. 13:00, 4+1, 1 x 25 minut, 4 miejsce:
Wyniki + bramki:
Ćwierćfinał: z Bronowianką Kraków 5-1 (Hardyn, Zadęcki, Jaśkowiec, Mazik 2).
Półfinał: z Cracovią Kraków 1-1 (Jaśkowiec) karne: 2-3 (Jaśkowiec, Mazik).
Mecz o 3 miejsce: z Hutnikiem Kraków 1-2 (Mazik).
26. Małopolska Liga Talentów rocznika 2011, Com-com zone, ul. Ptaszyckiego 6, 6.04.2019 (sobota), godz. 9:00-15:00, 4+1, 1 x 12 minut, 10 meczów, 7 zw., 2 remisy i 1 porażka, br. 14-6:
Wyniki + bramki:
W grupie C: z Bronowianką 1-0 (Zadęcki)
z KS Zakopane 2-1 (Mazik, Zadęcki)
z Cracovią 1-0 (Zadęcki)
z SF Staniątki 3-0 (Michalski, Jaśkowiec, Bartold)
ze Skalanką 0-0
Awans do finałowej grupy Złotej:
ze Skalanką 2-2 (Mazik, Szwedo)
z Puszczą Niepołomice 2-0 (Mazik, Bartold)
z Okocimskim Brzesko 1-0 (Mazik)
z Polonią Kraków 1-3 (Jaśkowiec)
z Hutnikiem 1-0 (Zadęcki).
27. Małopolska Liga Talentów rocznika 2011, Com-com zone, ul. Ptaszyckiego 6, 28.04.2019 (niedziela), godz. 9:00-15:00, 4+1, 1 x 12 minut, 9 meczów:
Wyniki + bramki:
W grupie C:
z Hutnikiem II 2-0 (bramki: Szwedo 2)
z AP Słomniki 2-2 (Szwedo 2)
z AP Wieliczka 0-3
z Cracovią I 1-1 (Sarosiek)
z SF Staniątki 4-2 (Jaśkowiec 2, Zadęcki, Kędzior)
W grupie Srebrnej:
z Hutnikiem II 2-0 (Zadęcki, Jaśkowiec)
z KS Zakopane 0-0
z Cracovią II 2-0 (Zadęcki, Jaśkowiec)
z AP Champions Miechów 3-1 (Sarosiek 2, Zadęcki).
28. Mecze sparingowe żaków 2010/2011 gr. naborowa oraz żaków I i II 2011, orlik PKS Jadwiga, ul. Łokietka 60, 11.05.2019r. (sobota) godz. 9 i 10, 2 x 30 minut, 4+1:
Wyniki + bramki:
Jadwiga 2010/11 gr. naborowa - Hutnik Kraków 10-4 (Przepiórka 4, Sanetrnik 3, Wyżga, Szymczyk, Jaworski).
Jadwiga 2011 I/II - Tiger Hearts Academy 8-1 (Sarosiek 2, Maurek 2, Skowron, Bartold 2, Tarko).
29. Turniej Copa Espanola, Stadion Śląski - Chorzów, 26.05.2019r., rocznik 2011:
Wyniki + bramki:
z Łódzką Akademią Futbolu Północ 2-0 (Mazik 2)
z Milan Klub Polonia Łódź 4-0 (Zadęcki, Mazik 2, Kędzior)
z Rozwojem Katowice 3-1 (Mazik 2, Zadęcki)
z Łódzką Akademią Futbolu Południe 1-1 (Mazik)
z Górnikiem Zabrze 1-1 (Zadęcki)
z Akademią 2012 Jaworzno 1-2 (Tarko)
ze Skrą Częstochowa 1-2 (Mazik).
30. Małopolska Liga Talentów rocznik 2011, Com-com zone, 9.06.2019r., godz. 9:00, 4+1, 1 x 12 minut, 11 meczów:
Wyniki + bramki:
1. z Hutnikiem II Kraków 3-0 (Jaśkowiec 2, Zadęcki)
2. z AP Champions Miechów 3-1 (Mazik 2, Szwedo)
3. z Bronowianką 1-0 (Mazik)
4. z Dunajcem Nowy Sącz 1-0 (Jaśkowiec)
5. z Krakusem Swoszowice 1-2 (Mazik)
6. z UKS Leńcze 5-1 (Mazik 2, Zadęcki, Herman, Michalski)
7. z Hutnikiem I Kraków 2-0 (Mazik, Szwedo)
8. z APN Husaria 3-0 (Mazik 2, Kędzior)
9. z Elita Brzesko 4-1 (Mazik 4)
10. z WAP Wolbrom 2-0 (Mazik, Szwedo)
11. z Puszczą Niepołomice 5-0 (Herman 2, Jaśkowiec 2, Mazik)