Siedmiu wspaniałych ... czyli dobry turniej żaków IV (rocznik 2010) przed Świętami.

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w ostatnim przed przerwą świąteczną turnieju halowym dla rocznika 2010. Był to bardzo ciekawy i wyrównany turniej z udziałem 8 drużyn (na głównej hali AWF Kraków). Rozgrywki były przeprowadzone sprawnie, w miłej, sportowej atmosferze. Każdy z zawodników czerpał radość z gry, podczas turnieju był poczęstunek, a na koniec wszyscy otrzymali długo wyczekiwane medale :)

Oto Nasze wyniki:

1. Jadwiga (żaki IV - rocznik 2010) z PAPN UKS Kraków 2-0 (bramki: Kasprzyk, Godzik).

Dobre rozpoczęcie turnieju, zapoznanie się z halą i grą na większej niż zwykle powierzchni i dwie ładne bramki :)

2. Jadwiga (żaki IV) ze Skalanką 0-0

Bardzo wyrównany mecz z kilkoma sytuacjami z obu stron, sprawiedliwy remis.

3. Jadwiga (żaki IV) z Cracovią I Kraków 1-1 (bramka: Kasprzyk).

Większość meczu przeważaliśmy i mieliśmy okazje do podwyższenia prowadzenia 1-0 na wyższe, ale w końcówce po ładnej bramce Cracovia wyrównała.

4. Jadwiga (żaki IV) z Cracovią II Kraków 0-0

Znów dość wyraźna przewaga i kilka sytuacji z Naszej strony, ale dobra gra bramkarza Cracovii sprawiła że znów remis :)

5. Jadwiga (żaki IV) ze Skalanką 2-0 (bramki: Kasprzyk, Godzik).

Mecz znów na remis, pierwszą bramkę dosłownie wepchnęliśmy przeciwnikom do bramki, druga po pięknym strzale pod poprzeczkę, jeden z lepszych meczów w tym sezonie w Naszym wykonaniu :)

Ogólnie podsumowuję turniej bardzo pozytywnie, dobra gra całej drużyny, poczynając od bramkarza który przepuścił w całym turnieju tylko jedną bramkę, poprzez obrońców którzy dzielnie strzegli Naszej bramki, aż do napastników, którzy strzelali bardzo ładnej urody bramki :)

Skład: Piotrek Nowacki, Kacper Nowacki, Szymek Blady, Ignaś Wilk, Oskar Godzik, Marek Klementowicz, Tomek Kasprzyk.