Jurajski Winter Cup - 18.11.2017r. Piekary (żaki IV - rocznik 2010) - ważne informacje.

W dniu 18.11 (sobota) weźmiemy udział w turnieju Jurajski Winter Cup 2017 dla rocznika 2010. Turniej odbędzie się w hali zespołu Sportowo- Rekreacyjnego "Radosna Nowina 2000" - adres: Piekary 2 (gmina Liszki). Zbiórka między godz. 8:15 a 8:30 na miejscu. W turnieju weźmie udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Grupa A: FA Kraków, Jadwiga I Kraków, AP Diament Kraków, WAP Wolbrom. Grupa B: FA Jurajska, Jadwiga II Kraków (żaki IV- rocznik 2010), Iskra Głogoczów, FA Bystra Sidzina. Gramy systemem 3+ bramkarz, mecze po 14 minut.

Harmonogram turnieju:

I faza turnieju:

9:00 FA Kraków - Jadwiga I (boisko A) oraz FA Jurajska - Jadwiga II (żaki IV, boisko B)

9:15 AP Diament - WAP Wolbrom (boisko A) oraz Iskra Głogoczów - FA Bystra Sidzina (boisko B)

9:30 FA Kraków - AP Diament (boisko A) oraz FA Jurajska - Iskra (boisko B)

9:45 Jadwiga I - WAP (boisko A) oraz Jadwiga II (żaki IV) - FA Bystra Sidzina (boisko B)

10:00 FA Kraków - WAP (boisko A) oraz FA Jurajska - FA Bystra Sidzina (boisko B)

10:15 Jadwiga I - AP Diament (boisko A) oraz Jadwiga II (żaki IV) - Iskra Głogoczów (boisko B)

II faza turnieju:

10:30 FA Kraków - FA Jurajska (boisko A) oraz WAP - Bystra Sidzina (boisko B)

10:45 Jadwiga I - Iskra (boisko A) oraz AP Diament - Jadwiga II (żaki IV - boisko B)

11:00 FA Kraków - Jadwiga II (żaki IV - boisko A) oraz Bystra Sidzina - Jadwiga I (boisko B)

11:15 WAP - FA Jurajska (boisko A) oraz Iskra - AP Diament (boisko B)

ok. 12 Rozdanie nagród i zakończenie turnieju.

Skład na turniej (żaki IV - rocznik 2010): Tomek Kasprzyk, Marek Klementowicz, Szymek Blady, Kacper Nowacki, Oskar Godzik, Damian Buksa, Danił Demczenko, Ignaś Wilk.

Organizatorzy zapewniają posiłek dla zawodników i trenera oraz napoje podczas rozgrywania turnieju. Wejście na halę tylko w obuwiu o białej lub żółtej podeszwie (halówki) !!!