Udany występ na Sportini Cup 2017.

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w turnieju Sportini Cup 2017 z udziałem 6 drużyn: Jadwigi Kraków (żaki IV - rocznik 2010), Cracovii Kraków, Wawelu Kraków, Orła Piaski Wielkie, Baszty Rytwiany oraz KS Zakopane. Turniej odbywał się w nowoczesnej hali liceum nr 2 w Krakowie przy ul. Sobieskiego 9. Wszystko było zorganizowane na wysokim poziomie - obsługa spikera, sędzia, super nagrody dla każdej drużyny (medale i spinnery dla wszystkich chłopaków oraz słodkie upominki). Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, dlatego bardzo dziękujemy za możliwość udziału :)

Ale wracając do samych meczy, oto nasze wyniki (grano 1 x 18 minut, nasz bilans to 5 meczy, 7 pkt, bramki: 7-11):

Jadwiga (żaki IV) - Wawel 2:0 (bramki: Godzik, Kasprzyk).

Całkiem dobry mecz w naszym wykonaniu, pod kontrolą praktycznie od początku do końca.

Jadwiga (żaki IV) - Cracovia 2:2 (bramki: Kasprzyk 2).

Jeden z najciekawszych meczów w całym turnieju. Obfitował w zwroty akcji, poczynając od naszej bramki już w 1 minucie, potem ataki Cracovii, które przyniosły jej 2 bramki i w końcu wyrównanie na 2:2. Wiele emocji i dobrej gry z obu stron.

Jadwiga (żaki IV) - Baszta Rytwiany 1:3 (bramka: Kasprzyk).

Najsłabszy mecz w naszym wykonaniu, rywale strzelali bramki, a my głównie walczyliśmy z samym sobą. Ale jak to mówią: przy kilku meczach, zawsze przytrafia się jeden słabszy, ważne żeby potrafić się po nim podnieść i walczyć dalej :)

Jadwiga (żaki IV) - KS Zakopane 0:5.

Mecz z najlepszą zdecydowanie drużyną turnieju pokazał Nam, że jeszcze mamy nad czym pracować. Ale uważam że była to bardzo cenna nauka i wiele się dzięki temu nauczymy :)

Jadwiga (żaki IV) - Orzeł Piaski Wielkie 2:1 (bramki: Kasprzyk 2).

Na koniec rozegraliśmy najlepszy mecz. Wszyscy walczyli z całych sił, byli pełni zaangażowania, zagraliśmy dobrze jako zespół. Za ten mecz zdecydowanie należą się wszystkim pochwały i brawa. Zwłaszcza że po dwóch porażkach z rzędu, podnieśliśmy się i potrafiliśmy na koniec wykrzesać z siebie to co najlepsze :)

Turniej należy zaliczyć do udanych, nabraliśmy wiele cennego doświadczenia, spotkaliśmy się z kilkoma dobrymi przeciwnikami :)

Skład: Piotr Nowacki, Adam Bartosz, Ignacy Wilk, Damian Buksa, Szymon Blady, Danił Demczenko, Marek Klementowicz, Stasiu Mruk, Oskar Godzik, Tomek Kasprzyk.

​Zdjęcia z turnieju w galerii.

​PS. Przypominam że jutro nie ma treningu !!! Zamiast tego Msza św. o godz. 17 w Kaplicy Matki Bożej i rozdanie legitymacji nowym członkom klubu o 18 w sali teatralnej. Zwracam uwagę również na możliwość zrobienia badań lekarskich w czwartek o 17:15 na orliku. Do zobaczenia na piątkowym treningu :)