WAŻNE INFORMACJE NA KONIEC SEZONU.
  1. Dziś treningi w standardowych godzinach na orliku, dziś także ostatnia w zasadzie szansa na uregulowanie zaległych składek.
  2. Jutro o godzinie 17:30 w salce pod plebanią zebranie rodziców dzieci biorących udział w półkolonii.
  3. W piątek o 16:00 spotykamy się wszyscy (ze wszystkich moich drużyn, nie będzie już treningów) na uroczystym zakończeniu i podsumowaniu sezonu na orliku. Zakończenie potrwa do ok. 17:00-17:30.
  4. W sobotę 15.06 ostatni w tym sezonie turniej - finały Krakowskiej Klubowej Ligi Piłkarskiej na ul. Sportowej w Skale. Jako że mogę zabrać tylko 18 zawodników, podaję skład:
Drużyna A: Ksawery Herman, Jaś Jaśkowiec, Krysia Szwedo, Tadek Zadęcki, Mati Mazik, Madzia Kędzior, Igor Hardyn, Wojtek Michalski, Kamil Bartold.
Drużyna B: Tadek Mleczko, Szymon Paryła, Filip Ćwierz, Jaś Maurek, Eryk Tarko, Mikołaj Jóźwiak, Artek Skowron, Jaś Czekaj, Szymon Sarosiek.
Rozgrywki będą się toczyć na dwóch boiskach, będzie grać na zmianę raz drużyna A, raz B, zbiórka o godzinie 8:30 na miejscu. Gramy od 9 do 14, każda drużyna rozegra po 7 meczów. Wpisowe jest symboliczne po 20 złotych od zawodnika.
5) W poniedziałek 17.06 oficjalne zakończenie sezonu w klubie - o godzinie 17:00 msza św. w kaplicy, a o 18:00 zakończenie w sali teatralnej. Serdecznie zapraszam.