ZMIANY W TYGODNIU 24-28.04 TRENINGI + MECZE !!!
Tydzień 24-28.04 zmiany:
1. Środa 24.04 trening grupy naborowej 2010 godzina 15:30 w parku na Batalionu Skała.
O 16:30 mecz z Cracovią A przychodzą: Ksawery Herman, Jaś Jaśkowiec, Madzia Kędzior, Krysia Szwedo, Mati Mazik, Mikołaj Jóźwiak, Kamil Bartold, Wojtek Michalski, Igor Hardyn, Szymon Sarosiek.
O 17:30 mecz z Cracovią B przychodzą: Tadek Mleczko, Szymek Paryła, Filip Mróz, Mati Surma, Jaś Czekaj, Kacper Mikunda, Adaś Tułak, Filip Ćwierz, Artur Skowron, Eryk Tarko, Jaś Maurek, Jaś Opozda, Hubert Lupa.
2. W piątek 26.04 treningi na orliku w normalnych godzinach.
3. Sobota 27.04 mecze na Bronowiance ul. Zarzecze 124a.
Skład na mecz na godzinę 10:15: Ksawery Herman, Madzia Kędzior, Jaś Jaśkowiec, Tadek Zadęcki, Mati Mazik, Krysia Szwedo, Mati Surma, Igor Hardyn, Filip Mróz.
Po meczu prosto cała ekipa zmierza na Com-com zone na Deichmanna gdzie od 12:30 do 14 rozegra kolejne mecze z Nigerią, Irlandią i Angolą.
Skład na godzinę 11:45 również mecz z Bronowianką: Tadek Mleczko, Mikołaj Jóźwiak, Kamil Bartold, Szymon Sarosiek, Kacper Mikunda, Filip Ćwierz, Artur Skowron, Eryk Tarko, Jaś Maurek, Jaś Opozda, Hubert Lupa.
4. Ostatnie granie niedziela 28.04 na Com-com zone Małopolska Liga Talentów od godziny 9 do 15. Wpisowe 40 zł od zawodnika, zbiórka 8:30 na miejscu.
Gramy w składzie: Ksawery Herman, Madzia Kędzior, Jaś Jaśkowiec, Tadek Zadęcki, Mati Mazik - Mikołaj Jóźwiak, Kamil Bartold, Wojtek Michalski, Maciek Kutrzaba.