BARDZO WAŻNE PRZEDŚWIĄTECZNE INFO !!!

PRZEDŚWIĄTECZNE ZMIANY:

1. Deichmann - sobota 13.04 godz. 12:15 zbiórka na Com-com zone ul. Ptaszyckiego 6, gramy następujące mecze:

na boisku nr 3 (główne boiska Hutnika naturalna trawa na lewo od hali Com-com zone) o godz. 12:50 z Irlandia Płn (Orzeł Piaski Wielkie) oraz na boisku nr 2 (obok) o godz. 13:40 z Holandią (Polonia Kraków) oraz 14:05 ze Szwajcarią (UKS AP 21 Chrzanów). Mecze są po 25 minut, gra się 5+bramkarz, prośba o punktualność i zabranie ze sobą strojów Kolumbii.

Ps. Gra ta 10 zawodników, którzy są zgłoszeni do Deichmanna.

2. Mecze niedzielne 14.04 z Cracovią u Nas z powodów pogodowych i kilku innych po konsultacji z trenerem Cracovii zostały odwołane i przełożone na inny termin !!! Tak więc niedziela będzie dniem wolnym od meczów.

3. Ale żeby nie być stratnym... zmiany w treningu w środę 17.04 !!!! Na godz. 15:30 na trening na Batalionu Skała przychodzą Ci którzy nie będą grać potem w meczu (gdyż nie zostali powołani). W godz. 16:30 - 18:30 pozostali będą grać mecz w ramach ligi Krakowskiej Klubowej z Wisłą Kraków.

Treningi w piątek 12.04 odbywają się w normalnych godzinach, a w piątek 19.04 nie ma treningów (Wielki Piątek).

4. Mecz z Wisłą Kraków !!!

Skład drużyny A godz. 16:30-17:30, Batalionu Skała, środa 17.04: Ksawery Herman, Jaś Jaśkowiec, Madzia Kędzior, Tadek Zadęcki, Mati Mazik - Wojtek Michalski, Krysia Szwedo, Igor Hardyn, Mikołaj Jóźwiak, Kamil Bartold - Filip Mróz, Szymon Sarosiek.

Skład drużyny B godz. 17:30-18:30, Batalionu Skała, środa 17.04: Tadek Mleczko, Jaś Czekaj, Szymon Paryła, Mati Surma, Adaś Tułak, Kacper Nowacki, Kacper Mikunda, Filip Ćwierz, Marek Kwaśniak, Artur Skowron, Eryk Tarko, Jaś Maurek, Jaś Opozda, Hubert Lupa, Kamil Kapel, Paweł Kapusta.

Wrzuciłem do składów praktycznie całą ekipę żaków I i żaków II 2011. Piszę odpowiednio wcześniej, jeżeli komuś z Państwa nie będzie odpowiadać godzina meczu proszę o przyjście na trening na godz. 15:30.