WYRÓWNANE NIEDZIELNE MECZE ZE SKALANKĄ - ROCZNIK 2011.

W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy rozgrywki w Krakowskiej Klubowej Lidze Piłkarskiej rocznika 2011. Drużyny A i B zmierzyły się z drużyną Skalanki Skała. W tej lidze nie jest prowadzona klasyfikacja, więc nie skupiamy się na wynikach, a na tym żeby jak największa ilość zawodników miała szansę pograć ze świetnymi drużynami, w tym Ci którzy do tej pory mieli mniej okazji do gry. Wracając do meczów to w tym roczniku nie ma chyba dwóch bardziej wyrównanych jak chodzi o poziom drużyn, Nasze mecze zawsze są bardzo wyrównane, obfitujące w bramki z jednej i drugiej strony i po prostu świetnie Nam się ze sobą gra, nie inaczej było tym razem, dziękujemy Skalance za mecze.

Ps. Bramki dla Nas zdobyli wczoraj: Mati Mazik 2, Jasiu Jaśkowiec, Madzia Kędzior, Ksawery Herman, Szymon Sarosiek oraz Mikołaj Jóźwiak. Za tydzień mecze z Cracovią.

Ps 2. Dzięki za pomoc wczoraj mojemu tacie trenerowi Arturowi oraz niezawodnemu Tomkowi Zadęckiemu oraz reszcie rodziców.