IV MIEJSCE W HALOWYCH MISTRZOSTWACH KRAKOWA - ŻAKI 2011.

Dzisiejsze finały to kawał FANTASTYCZNEJ ROBOTY, nie zabrakło Nam umiejętności ani walki, zagraliśmy prawdopodobnie jedne z najlepszych meczów w sezonie, zabrakło Nam tylko odrobinę szczęścia.

Wyniki:

Ćwierćfinał: z Bronowianką Kraków 5-1 (Hardyn, Zadęcki, Jaśkowiec, Mazik 2). Fantastyczny mecz.

Półfinał: z Cracovią Kraków 1-1 (Jaśkowiec) karne: 2-3 (Jaśkowiec, Mazik). Mecz godny finału, zabrakło szczęścia.

Mecz o 3 miejsce: z Hutnikiem Kraków 1-2 (Mazik). Brakowało tylko i aż sił.

Czas więc po sezonie halowym na podziękowania:

1) Dla RODZICÓW Naszych zawodników za wielkie poświęcenie, trud i wielki doping w dniu dzisiejszym.
2) ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM - Ksawery, Jaś, Madzia, Krysia, Tadek, Mati M., Tadek M., Szymek, Igor, Eryk, Szymek P., Jaś C. oraz Mati S. - przez całe mistrzostwa byliśmy niepokonani, gramy ostatnio świetną piłkę, polegliśmy na ostatniej prostej, ale dziś daliście z siebie 300 %, po prostu czasem brakowało szczęścia, ale cała piłkarska przygoda przed Wami, a już jesteście ŚWIETNĄ DRUŻYNĄ !!!