UDANY TURNIEJ PRĄDNICZANKA CUP - ŻAKI 2011.

Dziś turniejowa niedziela żaków 2011 - dwie drużyny wzięły udział w Prądniczanka Cup.

O poranku po zeszłotygodniowej Lidze Mistrzów, żaki I 2011 wróciły do gry na krakowskim podwórku i znów okazały się bezkonkurencyjne. Rozegraliśmy 5 meczów, odnosząc komplet zwycięstw, bramki: 19-2. Zagraliśmy z: Polonią Kraków, Skalanką, Prądniczanką, AS Progres i Bieżanowianką. Rano zagrali: Ksawery, Madzia, Tadek, Mati M., Jaś oraz Igor. Wszyscy otrzymali medale, drużyna - puchar, a nagrody indywidualne: za konkurs strzelecki - Jaś Jaśkowiec oraz najlepszy zawodnik drużyny: Igor Hardyn. Gratulacje !!! W ostatnich tygodniach forma idzie w górę, oby tak dalej !!!

Popołudniu żaki II 2011 pokonały Tiger Hearts, zremisowały z Przebojem Wolbrom i dzielnie walczyły z wyżej notowanymi Prądniczanką, Clepardią i Polonią Kraków. Popołudniu zagrali: Tadek, Eryk, Jaś C., Jaś M., Filip, Marek oraz Mikołaj. Również otrzymali medale, puchar, a nagrody indywidualne dostali: za konkurs strzelecki - Jaś Maurek (dziś Nasz najlepszy strzelec) oraz najlepszy zawodnik drużyny: Mikołaj Jóźwiak - dzisiejszy debiutant, który przybył do Nas z Clepardii i w debiucie zdobył dziś 3 bramki. Wielkie brawa !!! Z turnieju na turniej widoczne są postępy również drugiej grupy żaków, co bardzo mnie cieszy !