MAŁOPOLSKA LIGA TALENTÓW ROCZNIKA 2011 + PRZERWA W TRENINGACH.

Dziś w mocno okrojonym ze względów pogodowych składzie udaliśmy się na Małopolską Ligę Talentów rocznika 2011. W fazie grupowej osiągnęliśmy następujące wyniki:

z Hutnikiem II 2-0 (bramki: Szwedo 2)
z AP Słomniki 2-2 (Szwedo 2)
z AP Wieliczka 0-3
z Cracovią I 1-1 (Sarosiek)
z SF Staniątki 4-2 (Jaśkowiec 2, Zadęcki, Kędzior)

W ostatecznym rozrachunku dało Nam to awans do grupy SREBRNEJ, gdzie w pełni rozwinęliśmy skrzydła i pokazaliśmy moc. Oto wyniki w tej grupie:

z Hutnikiem II 2-0 (Zadęcki, Jaśkowiec)
z KS Zakopane 0-0
z Cracovią II 2-0 (Zadęcki, Jaśkowiec)
z AP Champions Miechów 3-1 (Sarosiek 2, Zadęcki).

Abstrahując od wyników jest kilka pozytywów, które chciałbym podkreślić:

1. Bardzo fajna gra zespołowa, im więcej meczów rozegranych tym lepiej to wychodzi.
2. Postępy w grze obrońców z bramkarzem, pracujemy nad tym intensywnie i zaczyna być widać efekty.
3. Świetna forma strzelecka Naszych żaczek Madzi i Krysi w dniu dzisiejszym, dziewczęta sprawiają, że chłopakom nie wypada się nie starać.

Podsumowując udany turniej, wielkie podziękowania dla Naszych zawodników i zawodniczek. Siódemka najwytrwalszych dziś to: Igor (świetna gra na bramce dziś), Madzia (waleczność + ambicja), Krysia (życiowa forma strzelecka), Tadek (waleczny, dobry strzelec), Jaś (mózg drużyny, wysoka inteligencja piłkarska), Kamil (im dalej w las tym lepiej, są widoczne postępy w grze) oraz Szymon (dobra forma i 3 piękne bramki).

Ogromne podziękowania również dla rodziców, 6 godzin na turnieju w taką pogodę - pełen szacunek.

FORZA JAGA !!!

Ps. W najbliższym tygodniu 29.04-5.05 następuje przerwa od treningów oraz meczów z uwagi na święta i długi weekend. Spotykamy się więc dopiero po 5 maja, życzę wszystkim Państwu udanej majówki.