MECZOWA SOBOTA ŻAKÓW 2010/2011.

Dziś piękna sobotnia pogoda … więc 3 ekipy Naszych żaków ruszyły do boju.

Rano grupa naborowa 2010/11 rozegrała swój debiutancki mecz w tym sezonie podejmując gr. początkującą Hutnika Kraków.

Po zaciętym i emocjonującym boju padł wynik 10-4 dla Naszych żaków, wielkie brawa.

Zagrali: Oskar, Adaś, Leon, Krzyś, Eryk (1 bramka), Alex (3 bramki), Michał (1 bramka), Alan (1 bramka), Mateusz (4 bramki) oraz Maks.

Tuż po nich do boju ruszyły żaki II 2011 w pojedynku z Tiger Hearts Academy. Po wielu ciekawych akcjach i pięknych bramkach wynik końcowy 8-1 dla Naszych żaczków.

Zagrali: Kacper, Filip, Tadek, Artek (1 bramka), Eryk (1 bramka), Jaś M. (2 bramki), Jaś C., Jaś O., Szymek (2 bramki), Hubert oraz Kamil (2 bramki).

Na koniec ekipa Deichmannowa (Kolumbia) rozegrała kolejne 3 mecze grupowe w Mini Mistrzostwach, pokonując po kolei: Wyspy Marschalla, Belgię oraz Estonię.

Zagrali: Ksawery, Jaś, Madzia, Krysia, Tadek, Mati M., Nikodem, Mati S., Igor, Filip M. oraz Filip K.

Brawa dla wszystkich Naszych zawodników oraz rodziców za poświęcony czas, to była pełna radości z gry i bardzo owocna sobota.