TURNIEJOWY WEEKEND ŻAKÓW 2010 i 2011.

Niedzielny (2.06) turniej Dzień Dziecka z Tauronem na Com-com zone, grają Nasze 3 drużynki żaków.

Ogólne informacje: zabieramy ze sobą stroje meczowe i legitymacje, podążamy od razu na swoje boisko, gdzie gramy wszystkie mecze. Każda drużyna rozegra 3 mecze, 2 x 10 minut, nagrody: medale, dyplomy i piłki, strefa FUN dla dzieci, konkurs Krakowski Messi (żonglerka + strzał na bramkę po 2 zawodników z każdej drużynki).

A teraz najważniejsze info, kto i gdzie gra:

Gr. poranna (zbiórka o 8:30 na miejscu, gramy 9-12):

Skład: Igor Hardyn, Jaś Jaśkowiec, Tadek Zadęcki, Szymek Sarosiek, Filip Mróz, Jaś Czekaj, Mikołaj Jóźwiak, Wojtek Michalski, Krysia Szwedo ?

Gramy na boisku nr 10 z Garbarnią, Borkiem i Hutnikiem.

Gr. popołudniowa (zbiórka o 12:00, gramy 12:30-15:30):

Skład żaków II: Janek Opozda, Filip Ćwierz, Marek Kwaśniak, Artek Skowron, Eryk Tarko, Jaś Maurek, Hubert Lupa, Kuba Bednarz.

Gramy na boisku nr 8 z Garbarnią II, Skalanką oraz Hutnikiem IV.

Skład żaków 2010/11 gr. naborowa: Oskar Socha, Maks Bajorek-Dołba, Michał Szymczyk, Alex Sanetrnik, Mateusz Przepiórka, Arek Dulak, Danił Demczenko, Krzysiek Krzemień.

Gramy na boisku nr 2 z PAPN Kraków, Wawel Kraków oraz Hutnikiem Kraków.

PS 1. Jutro o 8:25 gramy finały Deichmanna również na Com-com zone, przypominam zainteresowanym, zaczynamy meczem z RPA.

PS 2. Jako że do końca sezonu pozostały dwa tygodnie, przypominam Państwu o składkach (również czerwcowych). W niedzielę na turnieju też będzie możliwość zapłacenia składek.